Eskura dauden ikastaroak

2018-2019 Fisika II - Hautaproba

Kategoria: Batx2
  • Irakaslea: Xabier Gonzalez de San Roman

Fisika - Hautaproba 2019

Kategoria: Batx2
  • Irakaslea: Xabier Gonzalez de San Roman

DETERMINANTEAK ZIENTZIAK (Ariketa ebatziak)

Kategoria: Batx2
  • Irakaslea: Iñaki Arriola

KIMIKA 2 2018-2019

Kategoria: Batx2
  • Irakaslea: Azucena Trepiana

INFORMATIKA BATX2 18-19

Kategoria: Batx2
  • Irakaslea: Koldo Murua

LENGUA 2018-2019

Kategoria: Batx2
  • Irakaslea: Maria Jesus Albeniz
  • Irakaslea: Pilar Astaburuaga

ENGLISH 2 18-19

Kategoria: Batx2
  • Irakaslea: Angosto Urretabizkaia

EUSKARA 2

Kategoria: Batx2
  • Irakaslea: Arantxa Gonzalez
  • Irakaslea: Jon Santos

Marrazketa Batx2 18-19

Kategoria: Batx2
  • Irakaslea: Jose Luis Elordi

FILOSOFIAREN HISTORIA

Kategoria: Batx2
  • Irakaslea: Oihana Amescua Perez

Tutoretza 18-19

Kategoria: Batx2
  • Irakaslea: Arantxa Gonzalez

EUSKARA 1

Kategoria: Batx1
  • Irakaslea: Arantxa Gonzalez
  • Irakaslea: Garazi Korta Aizpurua
  • Irakaslea: Jon Santos

INFORMATIKA BATX1 18-19

Kategoria: Batx1
  • Irakaslea: Koldo Murua

ENGLISH 2018-19

Kategoria: Batx1
  • Irakaslea: Arantza Oyarbide

FISIKA KIMIKA B1 18-19

Kategoria: Batx1
  • Irakaslea: Xabier Gonzalez de San Roman
  • Irakaslea: Silvia Merlo

Marrazketa Batx1 18-19

Kategoria: Batx1
  • Irakaslea: Jose Luis Elordi

Tekno Batx1 18-19

Kategoria: Batx1
  • Irakaslea: Jose Luis Elordi

FILOSOFIA

Kategoria: Batx1
  • Irakaslea: Oihana Amescua Perez

LENGUA I 2018-2019

Kategoria: Batx1
  • Irakaslea: Maria Jesus Albeniz
  • Irakaslea: Pilar Astaburuaga

SciCulture 18-19

Kategoria: Batx1
  • Irakaslea: Xabier Gonzalez de San Roman
  • Irakaslea: Silvia Merlo

Kultura Zientifikoa 18-19

Kategoria: Batx1
  • Irakaslea: Iñigo Salbidea

TEKNO DBH4 18-19

Kategoria: DBH4
  • Irakaslea: Jose Luis Elordi

INFORMATIKA DBH4 18-19

Kategoria: DBH4
  • Irakaslea: Koldo Murua

EUSKARA DBH4 18-19

Kategoria: DBH4
  • Irakaslea: Arantxa Gonzalez

ENGLISH 2018-19 kopiatu 1

Kategoria: DBH4
  • Irakaslea: Arantza Oyarbide

LENGUA 2018-2019

Kategoria: DBH4
  • Irakaslea: Pilar Astaburuaga

Tekno DBH3 18--19

Kategoria: DBH3
  • Irakaslea: Jose Luis Elordi
  • Irakaslea: Koldo Murua

DBH 3 FIS-KIM 18-19

Kategoria: DBH3
  • Irakaslea: Silvia Merlo
  • Irakaslea: Azucena Trepiana

CULTURA CLÁSICA

Kategoria: DBH3
  • Irakaslea: Maria Jesus Albeniz

Tekno DBH2 18-19

Kategoria: DBH2
  • Irakaslea: Jose Luis Elordi
  • Irakaslea: Koldo Murua

DBH 2 ENGLISH 18/19

Kategoria: DBH2
  • Irakaslea: Zuriñe Marin

Contes

Kategoria: DBH1
  • Irakaslea: Zoraima Martínez de Pisón Labarca